Skip to content

Dodo Masal Anlatıyor: Uçan Sandık

Masalcı kukla Dodo, dünyaca ünlü Danimarkalı yazar Andersen'in Uçan Sandık masalını anlatmaya geldi! Sihirli maceralarla dolu Uçan Sandık masalını dinle, ardından senin için hazırladığımız birbirinden eğlenceli sayfalarla hayal kur, çiz, boya, hareket et, oyna, öğren.
İncele

İskandinav Efsanesi: Thor ve Midgaard Yılanı

Kuzey mitolojisinden doğan ve tüm dünyada yüzyıllardır popüler olan Thor ve Midgaard yılanı efsanesini, çocuklar için seslendiren Türk oyuncu Tuba Işık’ın sesinden dinleyin!
İncele

Anadolu Efsanesi: Yılanlar Kraliçesi Şahmeran

Türk ve Anadolu mitolojisinden doğan ve dünyanın dört bir yanında yüzyıllardır anlatılan, yılanların kraliçesi Şahmeran efsanesini, çocuklar için seslendiren Türk oyuncu Tuba Işık’ın sesinden dinleyin!
İncele

Efsanevi Yılanını Resmet

Bu atölyede , Kuzey efsanesi olan Thor ve Midgaard Yılanını ve Türk efsanesi olan Yılanların Kraliçesi, Şahmaran'ı öğrenecek ve ortak noktaları olan yılan figürünü resmedeceksiniz.
İncele

Bir Barınak TASARLA VE İNŞA ET

Doğadan ilham alın ve şehrinize bir pavilyon yapmak için fikirler üretin. Bazı pavilyonlar bir parti çadırı gibi geçicidir. Diğerlerinin ise parkta bir sanat galerisi gibi kalıcı bir işlevi olabilir.
İncele

MUTLU EV

Bu atölyede çocuklar ve aileleri günün büyük bir vaktini geçirdikleri evlerini Hygge felsefesine göre yeniden tasarlayacaklar.
İncele