Skip to content

Danimarka’da çocuklar için eğlenceli ve yeni performanslar ve deneyimler yaratmayı kesinlikle seviyoruz. Aslında harika çocuk kültürü yaratmamızla dünyaca tanınıyoruz.

Neden? Bu kolay bir soru: çünkü tüm çocukların cesaretlendirilmesi ve teşvik edilmesi gereken harika fikirleri ve yetenekleri olduğuna inanıyoruz. Yaratıcı düşünmeleri için çocuklara ilham verilmeli ve bizce onlara rehberlik edilmelidir. Eğlenirken hem akademik hem de bireysel olarak güçlendirmeleri gereklidir. Işte ATTAhygge tam olarak bununla ilgili!

ATTAhygge’de, Danimarka ve Türk çocuk kültüründen geniş bir seçki topladık. Web sayfamız yalnızca çocuklar için güçlü bir amaç ve anlam sunmakla kalmaz, aynı zamanda çocukların Danimarka ve Türk kültürleri arasında eğlenceli, heyecan verici ve zorlayıcı faaliyetlere başlamasını ve bunlara katılmasını sağlar.

Çocuk kültürü, çocuğun kendini bireyler olarak tam anlamıyla keşfetmesini ve aynı zamanda yapabileceği ve yaşayacağı iyi hayatı keşfetmesini sağlayan önemli bir araçtır. Tiyatro gösterileri, atölye çalışmaları, müzik, çizim / boyama ve yemek pişirme etkinlikleri ve animasyon filmler sayesinde çocuklar kendileri hakkında daha fazla şey öğrenirler. Ancak burada bitmiyor: çevrelerindeki dünya hakkında ve diğer çocuklarla oynamanın ve onlarla etkileşimde bulunmanın ne anlama geldiği hakkında daha fazla şey öğreniyorlar.

Bu tamamen hayal gücünün çılgına dönmesine izin vermek ve serbest oyunun ve oyunların kontrolü ele geçirmesine izin vermekle ilgili. Bol eğlenceler, keyifler!