Skip to content
FİLM / MÜZİK

Danimarka’nın meşhur yazarı Andersen’i yakından tanımaya ne dersiniz?

Danimarka’nın gelmiş geçmiş en büyük yazarlarından olan Hans Christian Andersan’ı bu videoda ülkesinden çeşitli manzaralar eşliğinde tanıyoruz.
İncele

TUHAF BAND ASLAN OL&YAYLALAR

Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
İncele

TUHAF BAND

Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
İncele
ATÖLYE / EĞİTİM

Thor ve Midgaard Yılanı ve Yılanların Kraliçesi Şahmaran

Bu atölyede , Kuzey efsanesi olan Thor ve Midgaard Yılanını ve Türk efsanesi olan Yılanların Kraliçesi, Şahmaran'ı öğrenecek ve ortak noktaları olan yılan figürünü resmedeceksiniz.
İncele

Bir Barınak TASARLA VE İNŞA ET

Doğadan ilham alın ve şehrinize bir pavilyon yapmak için fikirler üretin. Bazı pavilyonlar bir parti çadırı gibi geçicidir. Diğerlerinin ise parkta bir sanat galerisi gibi kalıcı bir işlevi olabilir.
İncele

MUTLU EV

Bu atölyede çocuklar ve aileleri günün büyük bir vaktini geçirdikleri evlerini Hygge felsefesine göre yeniden tasarlayacaklar.
İncele
HABERLER / PODCAST

Kıral Çıplak

Hans Christian Andersen'in Kral Çıplak masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin!
İncele

Hansel ve Gretel

Grimm Kardeşler'in Hansel ve Gretel masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
İncele

Keloğlan

Pertev Naili Boratav'ın Keloğlan masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
İncele