Skip to content
EN YENİ
FİLM / MÜZİK
Danimarka’nın gelmiş geçmiş en büyük yazarlarından olan Hans Christian Andersan’ı bu videoda ülkesinden çeşitli manzaralar eşliğinde tanıyoruz.
Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
ATÖLYE / EĞİTİM
Masalcı kukla Dodo, dünyaca ünlü Danimarkalı yazar Andersen'in Uçan Sandık masalını anlatmaya geldi! Sihirli maceralarla dolu Uçan Sandık masalını dinle, ardından senin için hazırladığımız birbirinden eğlenceli sayfalarla hayal kur, çiz, boya, hareket et, oyna, öğren.
Kuzey mitolojisinden doğan ve tüm dünyada yüzyıllardır popüler olan Thor ve Midgaard yılanı efsanesini, çocuklar için seslendiren Türk oyuncu Tuba Işık’ın sesinden dinleyin!
Türk ve Anadolu mitolojisinden doğan ve dünyanın dört bir yanında yüzyıllardır anlatılan, yılanların kraliçesi Şahmeran efsanesini, çocuklar için seslendiren Türk oyuncu Tuba Işık’ın sesinden dinleyin!
HABERLER / PODCAST
Hans Christian Andersen'in Kral Çıplak masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin!
Grimm Kardeşler'in Hansel ve Gretel masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
Pertev Naili Boratav'ın Keloğlan masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.