Skip to content
FİLM / MÜZİK

Danimarka’nın meşhur yazarı Andersen’i yakından tanımaya ne dersiniz?

Danimarka’nın gelmiş geçmiş en büyük yazarlarından olan Hans Christian Andersan’ı bu videoda ülkesinden çeşitli manzaralar eşliğinde tanıyoruz.
İncele

TUHAF BAND ASLAN OL&YAYLALAR

Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
İncele

TUHAF BAND

Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
İncele
ATÖLYE / EĞİTİM

Dodo Masal Anlatıyor: Uçan Sandık

Masalcı kukla Dodo, dünyaca ünlü Danimarkalı yazar Andersen'in Uçan Sandık masalını anlatmaya geldi! Sihirli maceralarla dolu Uçan Sandık masalını dinle, ardından senin için hazırladığımız birbirinden eğlenceli sayfalarla hayal kur, çiz, boya, hareket et, oyna, öğren.
İncele

İskandinav Efsanesi: Thor ve Midgaard Yılanı

Kuzey mitolojisinden doğan ve tüm dünyada yüzyıllardır popüler olan Thor ve Midgaard yılanı efsanesini, çocuklar için seslendiren Türk oyuncu Tuba Işık’ın sesinden dinleyin!
İncele

Anadolu Efsanesi: Yılanlar Kraliçesi Şahmeran

Türk ve Anadolu mitolojisinden doğan ve dünyanın dört bir yanında yüzyıllardır anlatılan, yılanların kraliçesi Şahmeran efsanesini, çocuklar için seslendiren Türk oyuncu Tuba Işık’ın sesinden dinleyin!
İncele
HABERLER / PODCAST

Kıral Çıplak

Hans Christian Andersen'in Kral Çıplak masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin!
İncele

Hansel ve Gretel

Grimm Kardeşler'in Hansel ve Gretel masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
İncele

Keloğlan

Pertev Naili Boratav'ın Keloğlan masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
İncele