Skip to content
FİLM / MÜZİK

KIWI & STRIT

Komik ve tüylü küçük yaratıklar Kiwi ve Strit ormanda açık alanda yaşarlar. İkisi birbirinden çok farklıdır; Kiwi anlayışlı, dikkatli ve sarıdır, Strit ise yabani ve mor.
İncele

TUHAF BAND ASLAN OL&YAYLALAR

Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
İncele

TUHAF BAND

Tuhaf, Anadolu rock müziği çalan, Kopenhag merkezli bir müzik grubu
İncele
ATÖLYE / EĞİTİM

Bir Barınak TASARLA VE İNŞA ET

Doğadan ilham alın ve şehrinize bir pavilyon yapmak için fikirler üretin. Bazı pavilyonlar bir parti çadırı gibi geçicidir. Diğerlerinin ise parkta bir sanat galerisi gibi kalıcı bir işlevi olabilir.
İncele

MUTLU EV

Bu atölyede çocuklar ve aileleri günün büyük bir vaktini geçirdikleri evlerini Hygge felsefesine göre yeniden tasarlayacaklar.
İncele

HAMA BONCUKLARI

Hama’nın yaklaşımı renkli boncuklara ve kalıplara dayanır. Boncukları kalıpların üzerine yerleştirerek ister basit ister karmaşık desenler oluşturabilirsiniz.
İncele
HABERLER / PODCAST

Kıral Çıplak

Hans Christian Andersen'in Kral Çıplak masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin!
İncele

Hansel ve Gretel

Grimm Kardeşler'in Hansel ve Gretel masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
İncele

Keloğlan

Pertev Naili Boratav'ın Keloğlan masalını bir de Kadıköy Belediyesi HKÇKM Bizim Çocuklar Tiyatro Ekibi'nin sesinden dinleyin.
İncele